Om oss

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig om du har några funderingar.

Här nedan hittar du alla som arbetar i Folkets Hus Kulturhuset. Tveka inte att höra av dig till oss om du har några funderingar.


VD

Jonas Torrestad
Tel. 0520 – 42 25 01
jonas.torrestad@trollhattan.fh.se


Biljettkassa

Växel, information och biljettförsäljning
Tel. 0520 – 42 25 00
info@trollhattan.fh.se

Chef Biljettkassa
Josefin Huhta
Tel. 0520 – 42 25 29
josefin.huhta@trollhattan.fh.se


Konferera | www.konferera.se

Konferenschef
Roger Thurhagen
Tel. 0520 – 42 25 11
roger@konferera.se

Bokning Konferens och möten
Ulla-Stina Andersson
Tel. 0520 – 42 25 03
ulla-stina@konferera.se

Säljare och konferensservice
Anna Orloff
Tel. 0520 – 42 25 04
anna@konferera.se


Evenemang och Nöje

Evenemangsansvarig
Marcus Rudström
Tel. 0520 – 42 25 12
marcus.rudstrom@trollhattan.fh.se

Biljettupplägg Tickster/Kommunikatör
Florian Lindblom O’Hara
Tel. 0520 – 42 25 27
florian@trollhattan.fh.se


Ekonomi

Ekonomichef
Anders Persson
Tel. 0520 – 42 25 02
anders.persson@trollhattan.fh.se

Löneadministratör
Wenche Walldoff
Tel. 0520 – 42 25 06
wenche.walldoff@trollhattan.fh.se

Ekonomiassistent
Josefin Huhta
Tel. 0520 – 42 25 29
josefin.huhta@trollhattan.fh.se


Fastighet

Fastighetschef
Andreas Karlsson
Tel. 0520 – 42 25 22
andreas.karlsson@trollhattan.fh.se

Vaktmästare
Simon Hermansson
Tel. 0520 – 42 25 23
simon.hermansson@trollhattan.fh.se

Vaktmästare
Jerry Birgersson
Tel. 0520 – 42 25 24
jerry@trollhattan.fh.se

Systemadministratör
Harry Heiniola
Tel. 0520 – 42 25 25
harry@trollhattan.fh.se

Vaktmästare
Jimmy Hermansson
Tel. 0520 – 42 25 26
jimmy.hermansson@trollhattan.fh.se


Restaurang

Kökschef
Sören Pedersen
Tel. 0520 – 42 25 21
restaurang@trollhattan.fh.se

Eventkoordinator
Alf Boström
Tel. 0520 – 42 25 05
alf.bostrom@trollhattan.fh.se

Restaurangpersonal
Anton Johansson
Tel. 0520 – 42 25 16
anton.johansson@trollhattan.fh.se

Restaurangpersonal
Muhamed Hairlahovic
muhamed.hairlahovic@trollhattan.fh.se

Restaurangpersonal
Anita Kähkönen
Tel. 0520 – 42 25 08
restaurangpersonal@trollhattan.fh.se

Restaurangpersonal
Veronica Carlsson
Tel. 0520 – 42 25 08
restaurangpersonal@trollhattan.fh.se


Lokalvård

Aktiv Städledare
Max Bexar
Tel. 0520 – 47 35 36
max.bexar@trollhattan.fh.se

Lokalvårdare
Tiina Mustakangas
Tel. 0520 – 42 25 00
lokalvard@trollhattan.fh.se

Lokalvårdare
Annette Stohm
Tel. 0520 – 42 25 00
lokalvard@trollhattan.fh.se

Lokalvårdare
Carina Brav
Tel. 0520 – 42 25 00
lokalvard@trollhattan.fh.se


Styrelseordförande

Peter Jakobsson